Hlava andílka
dřevo, řezané, zlacené a bíle štafírované, Čechy, 2. třetina 18. století, 14 x 16 cm, lehce poškozené zlacení (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Hlava andílka
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |